اخبار و رویدادها

مراسم تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر " میلاد نامداران " استان گیلان برگزار شد مراسم تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر " میلاد نامداران " استان گیلان برگزار شد
مراسم تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر " میلاد نامداران " استان گیلان برگزار شد

مراسم تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر گیلان با عنوان « میلاد نامداران » با حضور اهالی فرهنگ کشور و استان ، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در تالار مرکزی رشت برگزار شد .

نیازمند گسترش روحیه طنزپردازی در جامعه هستیم نیازمند گسترش روحیه طنزپردازی در جامعه هستیم
نیازمند گسترش روحیه طنزپردازی در جامعه هستیم

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کیومرث صابری نویسنده‌ای ادیب بود که نجیبانه می نوشت ، گفت : نیازمند گسترش روحیه طنزپردازی در کشور هستیم و با توجه به اینکه ایرانیان اهل شعر و ادب هستند ظرفیت زیادی در این حوزه دارند و در قالب کنایه ، استعاره و طنز پیام خود را به مخاطب می‌رسانند این ویژگی جامعه ایرانی با رویکرد متعهدانه باید تقویت شود .

دکتر معین چهره ای فراملی است که باید بیشتر شناسانده شود دکتر معین چهره ای فراملی است که باید بیشتر شناسانده شود
دکتر معین چهره ای فراملی است که باید بیشتر شناسانده شود

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور، دکتر محمد معین را چهره ای نه فقط ملی، بلکه فراملی خواند که باید بیشتر شناسانده شود.

پاسداشت دکتر معین، تجلیل از فرهنگ لایزال زبان و ادبیات فارسی است پاسداشت دکتر معین، تجلیل از فرهنگ لایزال زبان و ادبیات فارسی است
پاسداشت دکتر معین، تجلیل از فرهنگ لایزال زبان و ادبیات فارسی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی گیلان با بیان اینکه تجلیل از مقام دکتر معین تجلیل از یک شخصیت، نام و یک اسم نیست گفت: تجلیل و پاسداشت از دکتر محمد معین، تجلیل از سرمایه، گنج زبان، ادب فارسی و تجلیل از فرهنگ لایزال زبان و ادبیات فارسی است.

معرفی برگزیدگان دومین همایش استانی شعر « لاله‌های غریب » در لاهیجان معرفی برگزیدگان دومین همایش استانی شعر « لاله‌های غریب » در لاهیجان
معرفی برگزیدگان دومین همایش استانی شعر « لاله‌های غریب » در لاهیجان

اختتامیه دومین همایش استانی شعر « لاله‌های غریب » با محوریت شهید ابوالحسن کریمی با تجلیل از برگزیدگان در لاهیجان برگزار شد .